NASZA HODOWLA

Koty brytyjskie to moja pasja.

Mając na uwadze rozwój hodowli kotów brytyjskich w Polsce, w 1996 roku sprowadziłam z Niemiec dwa koty: przepięknego niebieskiego Bharathi’s Dario oraz pierwszego w Polsce kremowego Alex vom Quellberg, które to zapoczątkowały hodowlę GRAHAM*PL.

Wkrótce potem hodowlę uzupełniły importowane także z Niemiec koteczki w oryginalnych kolorach: Alicia (BRI f), Arabella (BRI c), Cinderella (BRI g),Doro (BRI a 03) wszystkie z hodowli v. Lahrtal. Oficjalnie hodowla Graham*PL została zarejestrowana w 1997 roku w Polskiej Federacji Felinologicznej – FPL.

Przydomek hodowlany Graham*PL został zarejestrowany w 1997 roku.

Obok hodowli kotów brytyjskich moim zamiłowaniem jest pielęgnacja kwiatów, które zachwycają swoim kolorem kształtem oraz zapachem. Przede wszystkim są to byliny wieloletnie. Jeżeli jesteś miłośnikiem piękna to zapraszam do oglądania poniższych zdjęć

Opieka wererynaryjna

Wszystkie koty w hodowli Graham*PL są pod stałą opieką lekarzy weterynarii: MVDr.Vitezslav Novak – specjalista od chorob malych zwierzat lek. wet. Sabina Swierzko

Właściciele o nas

Hanna ALBRYCHTczas wpisu: 2002-05-01 08:48:00
Wspaniała Hodowla, posiadam z niej cudownego i kochanego brytyjczyka o imieniu Pepciu. Właściciele to ludzie służący pomocą i doradą w każdej sytuacji. Wszystkim zainteresowanym – polecam.


Michał i Iwona Jarosz z Wrocławiaczas wpisu: 2002-05-14 11:35:00
Pozdrowienia od łobuza Attila!!
Nasz łobuz(prywatnie Peper,Pepek, Pepciu ) zadomowił się już na dobre,przeszedł wizytę u weterynarza (był grzeczny jak aniołek).Budzi nas codziennie około 5 i domaga się głaskania,drapania i przytulania.Jego ulubione miejsce to półka nad telewizorem no i oczywiście kanapa. Pozdrawiamy serdecznie,niedługo prześlemy zdjęcia


Iwona i Michał z Wrocławiaczas wpisu: 2002-11-19 16:02:29
Z przyjemnością donosimy,że Atilla (Pepciu) na wystawie 17.11.2002 otrzymał tytuł BIS !!
Pozdrawiamy, dziękujemy za wszystkie dotychczasowe rady.


Katarzyna Biernackaczas wpisu: 2003-06-06 16:55:38
Kot Zenus z Krakowa, bardzo wygadany angielski gentleman pozdrawia Państwa za pośrednictwem swojej “właścicielki”:))


Asia i Marcinczas wpisu: 2003-06-25 09:47:36
Iris jest słodka, puchata i zabawna. Pozdrowienia od naszej trójki:))


Mateusz z Krakowaczas wpisu: 2003-08-12 22:13:03
Myszka jest z nami już od roku. Czuje się świetnie, przeszła 2 wizyty u weterynarza oraz była na działce. Pozdrawiamy “prezesa” i spółkę


Ewelina Sułkowskaczas wpisu: 2003-09-24 16:46:35
Pozdrowienia od Gerarda,liliowego kotka (teraz Fabio).kocurek jest przecudowny i strasznie kochany, chętnie towarzyszy nam we wszystkich czynnościach domowych! Acha młode kocięta są śliczne!


Jolanta Jurzakczas wpisu: 2003-09-25 21:00:53
Kociaczki fantastyczne, nie tylko na zdjęciach ale i w naturze. U nas jest 10-cio miesięczny Giles Graham zwany Julciem. Jest nie tylko literatem, uwielbia książki i szelest kartek szybko kładzie się na każdej stronie a waży już 5 kg, ale także malarzem godzinami patrzy w pędzel z farbą wyczekując jakby tu znienacka przejść się po świeżo namalowanym obrazku, lubi też gonić po ekranie komputera za myszką. Ma to po rodzicach z tej wspaniałej Hodowli. Pozdrowienia dla sympatycznych Właścicieli i głaski dla seniora Dario – Papy! Dziękujemy!
J.J.J. z Bielska


Kasiaczas wpisu: 2004-03-25 11:25:58
Mam ślicznego kocurka z tej hodowli. Jest kochany i bardzo dobrze ułożony.


Magdalena Kubikczas wpisu: 2004-05-14 15:37:46
Koty brytyjskie są piękną kocią rasą, są bardzo inteligentne i mądre. Mam kotka z tej hodowli i w życiu za żadne skarby bym go nie oddała. Jest moją kochaną przytulanką. Pozdrowienia dla Państwa Bynerów.


Halina z Katowic  – czas wpisu: 2004-05-29 17:58:57
Mam wspaniałą liliowa kotkę z tej hodowli (Suzanne) ,jest urocza, gadatliwa i rośnie jak na drożdżach
Pozdrowienia dla państwa Byner.


Małgośka  – czas wpisu: 2004-08-03 10:05:50
Rudzik znalazł się u mnie po śmierci Rudego, jest u mnie juz pięć miesięcy;jest do Rudego podobny jak kopia ale ma zupełnie inny charakter, ciekawski i ruchliwy, wszystko musi wiedzieć co się dzieje i głośno dopomina się o pieszczoty, głaskać go można w nieskończoność. Właściciele hodowli cudowni, widać, że traktują kotki z miłością a nie tylko jako biznes, pozdrawiam . Obejrzałam dziś na stronie nowe kotki i najlepiej bym wzięła następnego, ale mam już dwa więc trzeba słuchać rozsądku.


Asia i Marcinczas wpisu: 2004-09-28 07:58:05
Pozdrowienia z Poznania od naszej trójki- Irisa, Asi i Marcina:) Kicia miewa się super-jest zabawna, szczęśliwa i strasznie do nas przywiązana!! To nasz najlepszy przyjaciel!!! Mamy nadzieje, że przesłane przez nas zdjęcia, trafią do galerii kotów w nowych domach:)) do następnego wpisu…papa


Małgorzata i Mariusz Wcisłaczas wpisu: 2004-11-20 15:19:32
My jesteśmy zachwyceni zdjęciami wszystkich kotków! Sami mamy najcudowniejszego brytyjczyka Terensa od Państwa! Dziękujemy! Gratulujemy wszystkim wspaniałego wyboru hodowli! Pozdrawiamy!


Malgorzata Balinskaczas wpisu: 2005-02-02 11:59:35
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Staska-jest już wspaniale zadomowiony, codziennie dostarcza nam nowych radości. Zajada i pije w ilościach ogromnych(ale nie niepokojących), uwielbia zabawy z nami, ale oczywiście tylko wtedy kiedy sam ma na nie ochotę.Jest wspaniały!


 

Jesteśmy członkami

Federation Internationale Feline

Jesteśmy członkami największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – FIFe. Uczestniczymy w Międzynarodowych Wystawach Kotów pod patronatem tej właśnie organizacji a wiele naszych kotów posiada najwyższe tytuły wystawowe FIFe.

Polska Federacja Felinologiczna

Jest to największa i najbardziej aktywna organizacja felinologiczna w Polsce. FPL zrzesza kluby felinologiczne, do których należą członkowie – hodowcy. FPL działa pod patronatem FIFe.

Śląski Klub Miłośników Kotów Rasowych

To nasz macierzysty klub hodowców z siedzibą w Katowicach. SKMKR jest członkiem FPL i FIFe.